Zirkonyum Diş Kaplama tedavisi sonrası müşteri memnuniyeti

Değerli hastamız Yasemin Hanımın doğuştan diş eksikliği vardı. Yasemin Hanım, başka klinikte yaptırdığı zirkonyum diş kaplama tedavisi sonrası estetik görünüşünde memnun olmadığı için tekrar aynı tedaviyi yaptırmak için bizi tercih etti.

Daha güzel ve estetik gülüşlere sahip olmak için bizimle iletişime geçen Yasemin Hanım, tedavi sonrası görünüşten oldukça memnun kaldı. Kendisine bundan sonra bol kahkahalı bir hayat diliyoruz…

ZİRKONYUM KAPLAMA

Zirkonyum metalinden elde edilen zirkonyum seramiği özellikle son yılların oldukça popüler bir diş kaplama malzemesi olarak kullanılıyor. Peki bizlere sağlıklı, sağlam ve ışıltılı bir gülümsemeyi vaat eden zirkonyum kaplama tam olarak nedir?

Dişlerini metal alt yapı ile kaplatan pek çok insanın en büyük şikayeti dişlerinde ki morarma, kolay aşınma , metalin verebileceği uzun vadede zararlar  ve elbette doğallıktan uzak, estetik olmayan bir gülümsemenin vermiş olduğu rahatsızlıklardı. Zirkonyum kaplama ile tüm bunlar uzak bir geçmişte kaldı diyebiliriz.

Zirkonyum kaplama metal kaplamalara göre daha sağlam, ısıya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Yarı saydam olduğu için özellikle ön dişlerde uyum sağlamakta oldukça başarılıdır.

Metal alt yapılı porselenlerin birleşme yerlerinde belirginleşen grilik ve porselenin morarması gibi sorunlar olmadığı için zirkonyum alt yapılı kaplamalar çok daha parlak, doğal ve estetik bir görünüme sahip olur. Diş etine zarar vermediği için dişleriniz çok daha sağlıklı görünecek, bunun verdiği güven ile gülümseyişinizde ki değişikliği etrafınızda ki pek çok kişi fark edecektir.

Daha Beyaz ve Estetik Gülüşler sahip olmak Nişantaşı Estetik Diş Kliniği ile artık çok kolay. Zirkonyum kaplama yöntemiyle acısız tedavi sayesinde 4 günde daha beyaz gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Tedavi: Zirkonyum Kaplama
Tedavi Süresi: Sadece 4 gün
Acı Seviyesi: Minimumm
Sonuç: Beyaz Estetik Gülüşler
Randevu: 0 553 733 84 12
Konum: Nişantaşı  https://estetikdisklinik.com
Detaylı bilgi almak için (Instagram): @_nisantasidis_
Online Randevu: https://estetikdisklinik.com/online-randevu/

ÜSTELİK ÜCRETSİZ MUAYENE